O blogu

Pierwsza wersja strony powstała w maju 2002 roku w wyniku zakładu i po pierwszej publikacji na serwerze WP rozlazła się w szwach, czym wprawiła mnie w okrutną panikę. Później, po kilku tygodniach intensywnej „nauki”, przeniosłem zawartość na serwery Interii, gdzie znajduje się do dzisiaj i jest ogólnie dostępna. Niestety po przekroczeniu „magicznej” liczby 300 receptur zacząłem się w tym gubić i tak też po wielu „przesiadkach” i przeprowadzkach witryna stanęła na skrypcie Joomla, przy okazji wzbogacając się o galerię i forum. Później, po sporych perturbacjach z nazwą (okazało się, że „Moje gotowanie” jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym) i koncepcją, jak stronę prowadzić, stanęło na portalu dla gotujących facetów. Nie oznaczało to wcale, iż Paniom wstęp wzbroniony, po prostu razem z MAX’em postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym kulinarnie szalejący faceci mogą zaprezentować swoje dokonania, podzielić się swoimi doświadczeniami i zapytać bardziej doświadczonych kolegów o radę.
Po kilku latach, kilkunastu zmianach i dorośnięciu moich córek postanowiłem (jednoosobowo, ale cóż, właściciel sobie może) zmienić nazwę na „Rodzinny portal kulinarny”. Jakby nie popatrzeć to prowadziliśmy (dopóki się Justyna na studia nie wyniosła) we trójkę (z wybitną pomocą MAX’a, który swoje przepisy próbował i fotografował sam), znaczy Justyna gotowała, Iza robiła zdjęcia, a ja próbowałem to wszystko ogarnąć. Niestety, po 8 latach współpracy MAX postanowił się wycofać i tak oto zostaliśmy z Izą sami na placu boju.

W tej chwili postanowiłem (również jednogłośnie) „wywalić” przepisy, których nie uskuteczniliśmy osobiście i ze strony zrobić rodzinnego bloga, a co za tym idzie zmienić nazwę. Od października (2016) Iza się na studia wyprowadza, takoż i podejrzewam, że jakość zdjęć okrutnie się pogorszy, ale, ku mojej radości, do „obsady” dołączyła Koleżanka Małżonka, czyli moja żona Krysia, która wybitnie przyczyniła się do ożywienia działalności.

Komentarze
Nie odpowiadamy za treść publikowanych komentarzy, gdyż są one własnością ich twórców, natomiast komentarze wulgarne, napastliwe i nie na temat będą usuwane.

Co do linków w komentarzach, no cóż wszystko będzie zależało od widzimisię Admina.

Prawa autorskie
Zawartość strony jest udostępniona na warunkach licencji Creative Commons, w myśl której treści zawarte na stronie można kopiować i rozpowszechniać pod następującymi warunkami:
– skopiowane materiały pozostaną w niezmienionej postaci
– zostaną odpowiednio oznaczone: wymagamy umieszczenia informacji o autorze i źródle pochodzenia skopiowanych materiałów
– skopiowane treści nie mogą być użyte do celów komercyjnych

*powyższe nie dotyczy materiałów pochodzących z zewnętrznych serwisów, np. Youtube.com, oraz zastrzeżonych znaków handlowych.